logo
Nákupní košík

vyhladavanie
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pá)
Chcete sa

SNOWLAND Valčianska dolina

Snowland je sportovně-rekreační středisko nacházející se na úpatí Lúčanské části pohoří Malá Fatra ve Valčianské dolině. Od města Martin je vzdálené 12,5 km. Architektonicky moderně pojaté lyžařské středisko bylo budováno jako příměstské středisko s bezproblémovým přístupem motorovými vozidly. Bezplatné parkovací plochy jsou připraveny pro 1000 osobních vozidel a 10 autobusů.

Příznivě položený severo-východní svah vytváří dobré podmínky pro lyžování a snowboardování od prosince až do března. Upravované a technickým sněhem zasněžované lyžařské svahy jsou položeny v nadmořské výšce 510 až 830 m, na nichž je 8 sjezdovek s celkovou délkou 5600 ma obtížností od lehkých přes turistické a mírně.

Snowland návštěvníkům nabízí novou moderní 4-sedačkovou lanovku s délkou 1320m, převýšením 330m a přepravní kapacitou 2000 osob za hodinu a 6 lyžařských vleků s celkovou kapacitou 5700 osob za hodinu. Pro nejmenší a začínající lyžaře je připraven minivlek s lyžařskou nebo snowboardovou školou. Novinkou v našem středisku je YETI PARK s dětským vlekem a různými zábavnými doplňky, určený především pro naše nejmenší.

Středisko SNOWLAND je zaměřeno na rodinné lyžování s vysokou úrovní doplňkových služeb. K dispozici návštěvníků je stylová restaurace HUMNO, rychlé občerstvení Fastfood, bufety, SKI-servis, lyžařská a snowboardová škola, turisticko-informační kancelář, půjčovna, úschovna a prodejna sportovních potřeb. O Oblibu bruslaře si získalo nové kluziště. Umělé osvětlení umožňuje vychutnávat lyžování či snowboardování i ve večerních hodinách. Na své si přijdou i příznivci běžeckého lyžování v okolí lyžařského areálu, kde se nacházejí běžecké tratě v celkové délce 12 km.

Dostupnost
Naše cena
 
Vynulovat filtr
XSoubory cookie používáme, abychom zajistili co nejlepší prohlížení našich webových stránek. Další informace naleznete na stránce jak používáme cookies
SOUHLASÍM    Odmítám