logo
Nákupní košík

vyhladavanie
720 344 051
od 10:00 do 17:00 (Po-Pá)
Chcete sa

Ceník přepravy

    1      Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny. Spotřebitel objednává zboží za ceny uvedené na tomto serveru ve chvíli definitivního potvrzení objednávky podle bodu 3.8. Prodávajíci je povinnen změnu ceny oznámit Kupujícímu.

    2      Na každý rozdíl v ceně objednaného zboží v čase zaslání objednávky a v čase jejího potvrzení je prodávající povinen kupujícího písemně upozornit. Potvrzení změněné ceny ze strany kupujícího je považováno za novou objednávku nahrazující tu původní.

    3      Prodávající si vyhrazuje právo změnit technické parametry výrobku a barvy v zájmu zlepšení jeho vlastností dodaného zboží a to bez předchozího písemného upozornění.

    4      Kupující může platbu za tovar zrealizovat následovnými způsoby:

    •       Příkazem - platbu provedete bankovním převodem na náš účet. Zásilka bude odeslána po přijetí částky na náš účet. Pokud nebude úhrada provedena do 14 dnů od zaslání platebních údajů, budeme považovat Vaši objednávku za stornovanou. 

    •       Online platební kartou - po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečené online rozhraní pro platbu kreditní kartou prostřednictvím platebních systémů. Jedná se o nejrychlejší způsob platby. Platba platební kartou probíha na oveřených stránkach poskytovatele platobní brány FirstData a všechny citlivé údaje platební karty (číslo platební karty, datum expirace, CVC2) nejsou uchovávany ani poskytovány třetí straně. Akceptujeme platební karty VISA, Maestro, MasterCard.

    •       Hotově (dobírkou) -při převzetí zboží

    5. Přepravné účtované pro jednotlivé typy přepravy:

    •       platba dobírkou při objednávce do 1990 KČ - 119,00 KČ

    •       převodem na bankovní účet při objednávce do 1990 KČ - 119,00 KČ

    •       při platbě na dobírku nebo převodem na bankovní účet při objednávce nad 1990 KČ - 0,00 KČ

Vynulovať filter
XSoubory cookie používáme, abychom zajistili co nejlepší prohlížení našich webových stránek. Další informace naleznete na stránce jak používáme cookies
SOUHLASÍM    Odmítám