logo
Nákupní košík

vyhladavanie
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pá)
Chcete sa

Možnosti platby

Cena a platební podmínky

  1. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny. Spotřebitel objednává zboží za ceny uvedené na tomto serveru ve chvíli definitivního potvrzení objednávky podle bodu 3.8..

  2. Na každý rozdíl v ceně objednaného zboží v čase zaslání objednávky a v čase jejího potvrzení je prodávající povinen kupujícího písemně upozornit. Potvrzení změněné ceny ze strany kupujícího je považováno za novou objednávku nahrazující tu původní.
  3. Prodávající si vyhrazuje právo změnit technické parametry výrobku a barvy v zájmu zlepšení jeho vlastností dodaného zboží a to bez předchozího písemného upozornění.
  4. Kupující může platbu za tovar zrealizovat následovnými způsoby:
  • Příkazem - platbu provedete bankovním převodem na náš účet. Zásilka bude odeslána po přijetí částky na náš účet. Pokud nebude úhrada provedena do 2 dnů od zaslání platebních údajů, budeme považovat Vaši objednávku za stornovanou.
  • Online platební kartou - po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečené online rozhraní pro platbu kreditní kartou prostřednictvím platebních systémů . Jedná se o nejrychlejší způsob platby.
  • Hotově (dobírkou) -při převzetí zboží.
Dostupnost
Naše cena
 
Vynulovat filtr
XSoubory cookie používáme, abychom zajistili co nejlepší prohlížení našich webových stránek. Další informace naleznete na stránce jak používáme cookies
SOUHLASÍM    Odmítám