Lyžařská bunda SPORTALM Ikone z kolekce ICECUBE se zajímavým potiskem hor, upoutá pozornost každého, ať už na svahu nebo při procházce městem. Perfektní sportovní střih, pohodlné manžety a výplň z pravého prachového peří slibují příjemné teplo i ve zvláště mrazivých dnech. Stojáček s odnímatelnou kapucí a rovněž odepínatelnou pravou kožešinou nádherně podtrhuje sofistikovaný vzhled bundy. Boční panely a spodní části rukávů jsou v černé barvě, díky čemuž bunda vytváří krásnou postavu. Dvě boční kapsy na zip jsou šikovně všity do dělících švů. Bunda je vybavena také reflektorem vyhledávacího systému RECCO.
Radek S. –
Myslím si, že cena bundy je odpovídající kvalitě a designu. Koupil jsem ji jako dárek pro přítelkyni a vím, že to je investice, kterou nebudu litovat.
Denisa V. –
Kvalita bundy je opravdu skvělá. Materiály jsou příjemné a na dotek měkké.
Kristýna F. –
Monika N. –
paráda
Tomáš N. –
Kvalita bundy je fantastická, rozhodně jsem udělal správné rozhodnutí, když jsem ji koupil jako dárek pro přítelkyni.!!!
Ivana J. –
Klára K. –
Chtěla bych se podelit o zkusenost s dorucenim bundy SPORTALM Ikone. Bylo jsem příjemně překvapena jak rychle mi produkt dorazil. Objednala jsem si ho v pátek a ve středu už jsem ho měla doma. Vše bylo pečlivě zabaleno a bunda vypadala presne tak, jak jsem si jí představovala. Kapuce s pravou kožešinou je nádherná a velmi teplá. Všechno proběhlo bez problémů, rozhodně doporučuji.
Andrea S. –
Za cenu, kterou bunda má, jsem skutečně spokojená. Vz!!!ledem k její kvalitě a stylu, to rozhodně není malá investice do módy, ale stojí to za to. Nosím ji ..a lyže i do města a vždy se mi dostává komplimentů.!!
Pavel K. –
Doručení bylo rychlé a bez problémů, manželka byla nadšená, když jí bunda přišla. Vše bylo v pořádku.
Jan N. –
Když jsem balení dostal, byl jsem mile překvapen jak bylo všechno pečlivě zabaleno. Bunda SPORTALM Ikone byla zabalena v krásné krabici a vypadalo to, jako bych kupoval něco opravdu speciálního. Koupil jsem to jako dárek pro svou manželku a účel to splnilo na výbornou. Je to elegantní a moderní dárek, který si určitě oblíbí.
Kateřina Č. –
Kvalita materiálu je úžasná, bunda je opravdu dobře zpracovaná a hřejivá.
Petra P. –
Bunda je perfektně zpracovaná a cítím se v ní moc dobře. Kvalita je na vysoké úrovni.
Denisa V. –
Balení bylo v pořádku, ale trochu mi vadilo, že nebylo moc ekologické. I tak jsem s bundou spokojená, ale mohla být zabalená lépe.
Tereza K. –
Doručení bylo opravdu rychlé, bunda mi přišla hned druhý den po objednávce. Jsem nadšená!
Josef Č. –
Koupil jsem tuto bundu jako dárek pro svou manželku a byla nadšená. Kvalita zpracování i design jsou skvělé, bunda vypadá luxusně a ona v ní vypadá skvěle. Doufám, ŽE ji bude nosit dlouho!
Eva N. –
Doručení bylo opravdu rychlé, balíček přišel už za dva dny.
Monika N. (ověřený vlastník) –
Na bundě se mi líbí, že nabízí skvělou hodnotu za tu cenu.
Andrea S. –
Celkově jsem s kvalitou bundy spokojena. Dobrý střih a použitý materiál se mi moc líbí. Jedině co bych možná vytkla, je, že o něco těžší než jsem čekala, ale to nic nemění na její funkčnosti a stylu.