Potřebujete pomoc?
+421 903 802 700
(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Vyhřívané podkolenky

V naší nabídce naleznete dámské vyhřívané podkolínky, které jsou speciálně navrženy pro poskytnutí tepla a pohodlí vašim nohám během chladných dní. Tyto podkolínky mají vestavěný systém vyhřívání, který vám umožňuje regulovat teplotu a udržovat vaše nohy příjemně teplé.

Nabízíme různé možnosti vyhřívaných podkolínek. Můžete si vybrat mezi samostatnými podkolínkami, které jsou napájeny baterií, nebo si můžete zakoupit podkolínky a baterii jako součást setu. Tento systém vám umožňuje jednoduchou a efektivní regulaci teploty podle vašich preferencí.

Naší značkou pro vyhřívané podkolínky je Therm-ic, která je známá svou kvalitou a spolehlivostí. Jejich vyhřívané podkolínky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlný a příjemný pocit na vašich nohách. Mají ergonomický design a dokonale se přizpůsobí vašim nohám, abyste měli maximální pohodlí a volnost pohybu.

Vyhřívané podkolínky jsou ideální pro outdoorové aktivity, jako je lyžování, turistika, běžkování a další. Jejich vyhřívací systém vám pomůže udržovat teplo a zabrání prochlazení nohou. Jsou také skvělým řešením pro osoby, které trpí chladnými nohama nebo křečovými žilami, protože teplo z podkolínek zlepšuje cirkulaci krve a uvolňuje svaly.

Investování do dámských vyhřívaných podkolínek od značky Therm-ic vám poskytne přidaný komfort a teplý pocit během chladných dní. Užijte si své outdoorové aktivity a nechte se hřát pohodlným teplem ve vašich nohách.


Zobrazit celý popis kategorie
Kategorie

Cena

Cena
Poradíme vám?
+421 903 802 700
Nejprodávanější v kategorii

Seřazení

Seřazení
Počet produktů na stranu:

Počet výsledků

1 - 6 z 6 produktů
FILTROVAT PRODUKTY
© 2023 - Všechna práva vyhrazena