Kalhoty NORTHFINDER Kerinkton Black
Lehké funkční sportovní kalhoty NORTHFINDER Kerinkton s elastickou 3-vrstvou softshellovou membránou, určené nejen na outdoorové aktivity, ale i běžné nošení. Nastavitelný pás After-Flex kalhoty efektivně fixuje, předtvarovaný sed spolu s tvarovanými koleny poskytují dokonalou volnost pohybu. Vodoodpudivá vnější úprava ochrání i v extrémnějších podmínkách. Ve spodní části nastavitelné pomocí zipu.
| Výrobce | |
|---|---|
| Pohlaví | |
| Barva | |
| Typ | |
| Velikost | |
| Střih | |
| Materiál | |
| Vlastnosti materiálu | |
| Praní | |
| Vodní sloupec | |
| Prodyšnost |
| Velikost | Pas | Boky |
|---|---|---|
| S | 72 - 80 cm | 88 - 96 cm |
| M | 80 - 88 cm | 96 - 104 cm |
| L | 88 - 96 cm | 104 - 112 cm |
| XL | 96 - 104 cm | 112 - 120 cm |
| XXL | 104 - 112 cm | 120 - 128 cm |
| 3XL | 112 - 120 cm | 128 - 136 cm |
| 4XL | 118 - 126 cm | 136 - 142 cm |
Josef Č. –
super
David P. –
Doručení kalhot bylo rychlé a bez problémů. Objednal jsem si je a do dvou dnů byly u mě doma. To mě potěšilo, protože jsem se na ně těšil na výlet.
Richard K. –
Kalhoty NORTHFINDER Kerinkton Black přišly skvěle zabalené. Všechno bylo v pořádku a kalhoty nebyly poškozené. Balení bylo opravdu kvalitní, takže jsem měl dobrý pocit už od první chvíle.
Topski.cz –
Děkujeme za pozitivní recenzi! Jsme rádi, že kalhoty NORTHFINDER přišly v pořádku a že vás potěšilo jejich kvalitní balení.
Marek J. –
Doručení bylo bleskové. Nic víc bych si ani nemohl přát.
Ondřej N. –
Koupil jsem tyto kalhoty v akci a musím říct, že jsem nadmíru spokojený s tím, co jsem dostla. Nejen že krásně sedí, ale také jsou velmi pohodlné. Na některých místech, kde jsem byl, mi ani nebylo chladno, a to je pro mě důležité. Když bych měl porovnat cenu s jinými, které jsem zkoušel, tak jsou tyto vážně za dobrou cenu. Určitě bych doporučil lidem, co hledají něco kvalitního a přitom se rozumnou cenou.
Martina H. –
Tyto kalhoty jsem koupila pro svého partnera jako překvapení a má radost. Kvalita je opravdu dobrá, což mě těší.
Martina H. –
Koupila jsem kalhoty jako dárek pro svého manžela a je nadšený. Skvěle mu padnou a vypadají opravdu skvěle.
Radek S. –
Kvalita těchto kalhot je na velmi dobré úrovni. Materiál se zdá být odolný a příjemný na dotek. Trochu jsem se bál, že budou nedostatečně zateplené, ale zatím mě mile překvapily.
Marek J. –
Cena těchto kalhot je rozhodně přiměřená, zvlášť když porovnám jejich kvalitu a funkčnost. Mám pocit, že za tyto peníze dostanu opravdu slušný výrobek. Určitě bych je doporučil dál.
Radek S. –
paráda