Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Lyžařské brýle na lyže

Naše široká nabídka lyžařských brýlí vám zajistí optimální ochranu očí při jízdě na svahu, ať již lyžujete nebo snowboardujete. Nabízíme pánské, dámské a dětské lyžařské brýle, které spojují styl, pohodlí a bezpečnost v jednom.

Lyžařské brýle jsou důležitým doplňkem každého lyžaře nebo snowboardisty, protože chrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením, větrem, sněhem a dalšími vnějšími vlivy. Naše nabídka zahrnuje brýle od renomovaných značek, jako jsou Oakley, Bolle, Dirty Dog, Out Of a další, které jsou známé svou kvalitou a výkonem.

Pro dětské, pánské i dámské lyžařské brýle máme výběr různých velikostí, barevných provedení a stylů. Ať už upřednostňujete klasický design, moderní vzhled nebo barevné kombinace, u nás najdete brýle, které budou vyhovovat nejen z hlediska funkčnosti, ale také stylu.

Pro ty, kteří nosí dioptrické brýle, máme v nabídce lyžařské brýle OTG (Over The Glasses), které jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s vašimi dioptrickými brýlemi. Tyto brýle poskytují dostatek prostoru pro vaše dioptrické brýle a zajišťují jasný a ostrost vidět i na svahu.

Někdy se během dne mohou měnit světelné podmínky, a proto nabízíme také lyžařské brýle se štítky, které se přizpůsobují měnícímu se osvětlení. Tato funkce je zvláště užitečná při přechodu mezi různými částmi svahu a počasím.

Naší prioritou je zajistit vám pohodlné a bezpečné lyžování nebo snowboardování. Naše dámské, dětské i pánské lyžařské brýle mají vynikající ochranu před slunečním zářením, větrem a dalšími povětrnostními podmínkami a zároveň vám poskytují jasný a nezkreslený pohled na svah. Vyberte si své ideální lyžařské brýle a užijte si své zimní dobrodružství se stylem a bezpečností.


Zobrazit celý popis kategorie
Kategorie

Cena

Cena
Poradíme vám?
+420 252 252 781

Nejprodávanější v kategorii

Seřazení

Seřazení
Počet produktů na stranu:
FILTROVAT PRODUKTY
© 2023 - Všechna práva vyhrazena
giftcross