Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Doplňky

Lyžařské doplňky jsou klíčovou součástí výbavy každého lyžaře nebo snowboardisty. Kromě kvalitních lyžařských bund, kalhot a technického vybavení jsou tyto doplňky důležité pro pohodlí, bezpečnost a výkon na svahu. V naší nabídce naleznete široký výběr těchto lyžařských doplňků, které vám pomohou vytvořit dokonalý zážitek z lyžování nebo snowboardování.

- Lyžařské kukly, čepice a čelenky: Držte se v teple a chráněni před chladem s našimi lyžařskými čepicemi, kuklami a čelenkami. Tyto doplňky jsou navrženy tak, aby udržovaly tělesnou teplotu a chránily vás před větrem a mrazem.

- Lyžařské chrániče: Bezpečnost je na prvním místě. Nabízíme různé typy lyžařských chráničů, včetně chráničů na záda, ruce a dalších důležitých částí těla, které chrání před zraněními při pádech a kolizích.

- Pytle na lyže, lyžařské boty a snowboardy: Pro snadnou přepravu a skladování vaší lyžařské nebo snowboardové výbavy nabízíme speciální pytle. Tyto vaky na lyže, lyžařské boty a snowboardy jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou navrženy tak, aby zajistily ochranu vaší výbavy.

- Brousky, vosky a čističe lyží: Udržujte vaše lyže v optimálním stavu s našimi brousícími nástroji, vosky a čisticími prostředky. Tyto produkty vám pomohou udržovat skluznici lyží v dokonalém stavu.

- Prací a impregnační prostředky: Pro delší životnost a čistotu vašeho lyžařského oblečení a doplňků nabízíme prací a impregnační prostředky speciálně navržené pro sportovní textilie.

- Výrobky na ohřev a vysoušení lyžařských bot: Během lyžování nebo snowboardování je důležité udržovat vaše boty suché a teplé. K tomuto účelu nabízíme výrobky na vysoušení a vyhřívaní lyžařských bot, které vám pomohou udržovat komfort a pohodlí během celého dne na svahu.

- Vložky do lyžařských bot: Pro maximální pohodlí a podporu nabízíme vložky do lyžařských bot, které pomáhají udržovat vaše nohy v pohodlí a bez únavy během celého dne na svahu.

Všechny naše lyžařské doplňky jsou vyrobeny z vysokokvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám a požadavkům každého lyžaře nebo snowboardisty. Nezapomeňte na tyto důležité doplňky, které vám pomohou vytvořit dokonalý zimní dobrodružný zážitek.


Zobrazit celý popis kategorie
Kategorie

Cena

Cena
Poradíme vám?
+420 252 252 781

Nejprodávanější v kategorii

Seřazení

Seřazení
Počet produktů na stranu:
FILTROVAT PRODUKTY
© 2023 - Všechna práva vyhrazena
giftcross