Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Pánské Vyhřívané podkolenky

Pánské vyhřívané podkolínky a ponožky jsou revolučním produktem, který přináší pohodlí a teplo vašim nohám během chladných dní. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly výjimečnou tepelnou regulaci a pohodlí díky zabudovaným vyhřívacím prvkům.

Naše pánské vyhřívané podkolínky a ponožky jsou vyrobeny z měkkého, elastického a extrémně odolného materiálu, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Vyhřívací prvky umístěné v těchto podkolínkách a ponožkách poskytují konstantní teplo kolem prstů a na nohou, aby jste se cítili pohodlně a v teple.

Jednou z hlavních výhod vyhřívaných podkolínek a ponožek je skvělé rozložení tepla. Vyhřívací prvky jsou umístěny tak, aby poskytovaly optimální tepelnou regulaci na strategických místech, což zajišťuje, že teplo se rovnoměrně šíří po celé noze. Tímto způsobem se minimalizuje riziko přehřátí a zajišťuje se maximální pohodlí.

Naše vyhřívané podkolínky a ponožky také disponují dobrou schopností odvodu vlhkosti. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, umožňuje efektivní odvod potu a zajišťuje suché a pohodlné nohy během aktivity. To je důležité pro udržení tepelného komfortu a prevenci chladnutí.

Baterie jsou důležitou součástí vyhřívaných ponožek a podkolínek. Naše produkty jsou vybaveny výkonnými a spolehlivými bateriemi, které poskytují dlouhou výdrž a dostatečnou energii pro vyhřívání. Baterie jsou snadno dobíjecí a mohou být opakovaně použity.

Pánské vyhřívané podkolínky a ponožky jsou ideální pro outdoorové aktivity, jako je turistika, lyžování, běžkování a další. Teplo, pohodlí a ochrana, které tyto vyhřívané produkty poskytují, vám umožní vychutnat si každý okamžik venku i v zimních podmínkách.

Investujte do pánských vyhřívaných podkolínek a ponožek a zažijte teplo a pohodlí, které vám umožní dosáhnout maximálního výkonu a komfortu za chladného počasí. S našimi vyhřívanými produkty budou vaše nohy vždy teplé a připravené na jakoukoli outdoorovou výzvu.


Zobrazit celý popis kategorie
Kategorie

Cena

Cena

Značka

Značka
  • Guess (1)

Pohlaví

Pohlaví
  • Pánské (1)

Barva

Barva
  • Černá (1)

Velikost

Velikost
  • XXL (1)

Typ

Typ
  • Volnočasový (2)

Střih

Střih
  • Slim-fit (1)
Poradíme vám?
+420 252 252 781

Nejprodávanější v kategorii

Seřazení

Seřazení
Počet produktů na stranu:

Počet výsledků

1 nalezen produkt
FILTROVAT PRODUKTY
© 2023 - Všechna práva vyhrazena
giftcross