Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Skialpinistické batohy

Máme v nabídce skialpinistické batohy od značek Dynafit, Salewa, Salomon a dalších, které jsou nezbytnou součástí výbavy pro skialpinisty. Naše skialpinistické batohy jsou navrženy s ohledem na funkčnost, pohodlí a spolehlivost, abyste mohli své vybavení bezpečně a pohodlně přenášet během vašich skialpinistických dobrodružství.

Naše skialpinistické batohy jsou dostupné v různých barvách, což vám umožňuje si vybrat styl, který vám nejvíce vyhovuje. Jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují jejich trvanlivost i v náročných podmínkách.

Vybavení batohu je důležitým faktorem při výběru skialpinistického batohu. Naše batohy mají různé připínací systémy, které vám umožňují připojit lahev, lyže, cepín nebo přilbu. Tyto připínací systémy jsou spolehlivé a pevné, což vám dává jistotu, že vaše vybavení bude bezpečně upevněno během vašeho výletu.

Některé modely našich skialpinistických batohů mají pitný vak, který vám umožňuje udržovat si hydrataci během vašeho výletu bez nutnosti zastavovat a sundávat batoh. Tyto pitné vaky jsou snadno dostupné a umožňují vám pít vodu bez problémů.

Batohy Dynafit, Salewa, Salomon a dalších jsou vyrobeny s ohledem na detaily a specifické požadavky skialpinistů. Značka Dynafit je známá svou kvalitou a výkonem, a jejich batohy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším potřebám skialpinistů. Batohy Salewa a Salomon kombinují pohodlí, styl a spolehlivost, mají ergonomický design, který zajišťuje pohodlné nošení a přístup k vybavení.

Skialpinistické batohy mají různé velikosti a kapacity, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Mnohé z našich batohů mají také různé oddíly a kapsy, které vám umožňují uspořádat a uskladnit vaše vybavení přehledně a organizovaně.

Vyberte si z naší široké nabídky skialpinistických batohů od značek Dynafit, Salewa, Salomon a dalších a zabezpečte si spolehlivého a funkčního společníka pro své skialpinistické dobrodružství. S našimi batohy budete mít dostatek místa na uskladnění všeho potřebného vybavení, bezpečné upevnění a pohodlí při jeho přenášení. S důvěrou se můžete vydat na své skialpinistické výpravy, s jistotou, že vaše vybavení bude spolehlivě chráněno a přístupné.


Zobrazit celý popis kategorie
Kategorie

Cena

Cena

Značka

Značka
  • Head (1)

Barva

Barva
  • Černá (1)

Velikost

Velikost
  • 25 (1)
Poradíme vám?
+420 252 252 781

Nejprodávanější v kategorii

Seřazení

Seřazení
Počet produktů na stranu:

Počet výsledků

1 nalezen produkt
FILTROVAT PRODUKTY
© 2023 - Všechna práva vyhrazena
giftcross