Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Doplňkové služby

Popis
Tabulka velikostí
RECENZE
Máte dotaz?

Lyžařská přilba s fotochromatickým štítem ATOMIC Savor Visor Photo je vybavena konstrukcí Holo Core s rozšířenou deformační zónou pro maximální tlumení v případě nárazu. Systém je až o 30% bezpečnější než standardně vyžadují normy.

Vlastnosti:

- Fotochromatické čočky reagují na měnící se světelné podmínky úpravou úrovně odstínu. V tmavém prostředí jsou světlejší a naopak za slunečných podmínek ztmavnou.
- Konstrukce přilby disponuje ventilačním systémem Active Aircon Venting, který nepřetržitě odvádí teplo přes vzduchové kanály, zatímco manuálně nastavitelné ventilační otvory je možné si přizpůsobit podle potřeby.
- 3M™ X-Static Lining je vysoce výkonná podšívka, poskytující bezkonkurenční antimikrobiální a protizápachové vlastnosti.
- Adjustable Visor Setting nastavení jednoduchým otočením průzoru, umožňují získat o 8 mm více místa na dioptrické brýle(OTG), bez ohrožení zorného pole.
- Kvalitní dvojité čočky mají na vnější straně tvrdou povrchovou úpravu proti poškrábání, vlhkosti, mastnotě a nečistotám.

Rychlé doručení
Odborné poradenství
Možnost vrácení
Průměrné hodnocení
0.0
Buďte první, kdo ohodnotí „Lyžařská helma ATOMIC Savor Visor Photo White s fotochromatickým výzorem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

topski@topski.cz

    Doporučené
    Oblíbené
    Mohlo by se vám líbit
    © 2023 - Všechna práva vyhrazena
    giftcrossmenu-circlecheckmark-circle