Potřebujete pomoc?
+421 903 802 700
(Po-Pá: 9:00 - 15:00)
Popis
Tabulka velikostí
RECENZE
Máte dotaz?

Sjezdové lyže ROSSIGNOL Nova 8 Ca + Xpress W 11 GW B83

Sjezdové lyže ROSSIGNOL Nova 8 Ca jsou elegantním spojením obratnosti a ženského designu pro pokročilé lyžařky. On-Trail Rocker zaručuje pohotové zatáčení s obrovskou silou a dokonalou přilnavostí. Tvrdší pružnost "ACTIVE FLEX" s vyztužením CARBON ALLOY MATRIX poskytují spolehlivou kontrolu jízdy a skvělé reakce při přechodu s hrany na hranu. Nová technologie LCT, která má původ v dílně závodního oddělení, eliminuje kmitání konců lyží, čímž přináší do jízdy potřebnou stabilitu a hladký začátek i závěr oblouků. Ve zkratce budete na lyžích NOVA 8 CA jezdit s pocitem jistoty a zůstane za vámi na svahu stopa perfektních oblouků.

Rectangular SIDEWALL KONSTRUKCE

Moderní sendvičová konstrukce s dřevěným jádrem, vertikálními stěnami, skleněnými vlákny a titanalovým nebo karbonovým vyztužením. Dřevěné jádro vytváří cit pro sníh a povahu lyží, která se projeví jejich chováním. Boční stěny vytvářejí přímý tlak na hranu, zatímco jádro obklopené vrstvami poskytuje výbornou pružnost a stabilitu.

VYZTUŽENÍ - CARBON ALLOY MATRIX

Zcela nová vrstva vyztužení z dílny Rossignol, které spouští novou éru efektivních materiálů. Carbon Alloy Matrix je výsledkem inteligentní směsi karbonových vláken a bazaltu. Karbon znásobuje přenos energie a zaručuje nízkou hmotnost, dokud bazalt přispívá k tlumení nárazů a stabilitě.

LCT SOFT

Aktivátor energie integrovaný do jádra po celé délce lyže. Centrální nosník přináší do ženských lyží ideální kombinaci energie a tolerance. Eliminuje kmitání konců lyží a poskytuje perfektní kontrolu a stabilitu během oblouků.

Rychlé doručení
Odborné poradenství
Možnost vrácení

CHARAKTERISTIKA

Hmotnost 10 kg
Typ lyže

Typ jádra

,

Typ sjezdovky

Technologie

Parametry

Délky

,

Rádius

,

Obtížnost

,

Vázání

V ceně s vázáním

Pohlaví

Výrobce

Barva

Délka

, ,

Průměrné hodnocení
0.0
Buďte první, kdo ohodnotí „Sjezdové lyže ROSSIGNOL Nova 8 Ca + Xpress W 11 GW B83“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Potřebujete pomoc?
+421 903 802 700
topski@topski.cz

    Doporučené
    Oblíbené
    Mohlo by se vám líbit
    © 2023 - Všechna práva vyhrazena
    crossmenu-circlecheckmark-circle