Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Doplňkové služby

Tento produkt můžete zakoupit ve zvýhodněné setu

Popis
Tabulka velikostí
RECENZE
Máte dotaz?

LIB TECH Cold Brew je freeridový snowboard pro univerzální použití za všech podmínek. Cold Brew je perfektní směrový all-mountainový model se středním flexem, díky kterému je extrémně všestranný a snadno ovladatelný, s hranami Magne-Traction a stabilním, ale otočným profilem C2 rocker.

Technické vlastnosti:

- Profil C2 diponuje rockerům mezi chodidly pro perfektní držení hran v oblouku a jednodušší manévrování v prašanu, camber zóny pod vázáním až ke kontaktním bodům zajišťují větší stabilitu, sílu při odrazech a lepší kontrolu.
- Technologie Magne-Traction, strategicky umístěné vroubky po hranách snowboardu, poskytují neskutečné držení hran a kontrolu za každých podmínek.
- Vrchní vrstva Eco Sublimated Poly Top je z vysoce odolného, ​​nárazuvzdorného, ​​lehkého materiálu odolného vůči UV záření a teplotě, svrchní potisk je vytvořen ekologickým procesem sublimace.
- Original Banana Technology - rocker je umístěn mezi chodidly a špic a ocas snowboardu mají lepší kontakt s povrchem, díky čemuž je snowboard stabilnější, manévrovatelnější a hrany se nezasekávají. V prašanu jezdí přirozeně, ale nemá problém ani s jiným terénem.

Rychlé doručení
Odborné poradenství
Možnost vrácení
Průměrné hodnocení
0.0
Buďte první, kdo ohodnotí „Snowboard LIB TECH Cold Brew Hybrid C2“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Potřebujete pomoc?
+420 252 252 781

topski@topski.cz

    Doporučené
    Oblíbené
    Mohlo by se vám líbit
    © 2023 - Všechna práva vyhrazena
    giftcrossmenu-circlecheckmark-circle